Dlaczego Szeruj Bez Czytania? 📖 🚫

FacebookFacebook Messenger

A dlaczego nie? Jeżeli uważasz że to jest bez sensu, to przeczytaj naszą listę dziesięciu powodów dlaczego warto bezrefleksyjnie szerować i zmień zdanie:

10. W dzisiejszych czasach i tak nikt nie czyta

Strona tekstu to zdecydowanie za dużo. Ludzie czytają tylko tytuły i nagłówki. Ci bardziej zainteresowani tematem przeczytają losowo kilka zdań ze środka i ostatni akapit.

9. Poziom treści dopasowany do Ciebie

Dostosowujemy treści do wymagań czytelników. Zazwyczaj ograniczamy się do zrobienia listy najważniejszych zagadnień lub kilku zdań na jakiś temat. A wszystko to możliwe do przyswojenia w ciągu kilkudziesięciu sekund.

8. Krótkie treści

Szanujemy Twój czas, dlatego nie zabierzemy Ci go zbyt dużo. Jeżeli już koniecznie musisz coś przeczytać, to masz pewność że nasze artykuły są na tyle krótkie, abyś nie musiał rezygnować z naprawdę ważnych zajęć, np. przeglądania zdjęć celebrytów na Instagramie.

7. Żadnych newsów

Nie jesteśmy serwisem informacyjnym. Polityka, prawo, finanse? Ciebie to nie interesuje, nas też nie. Dlatego nie piszemy o żadnych nudnych tematach.

6. I żadnych plotek

To jak się ubrała piosenkarka, albo co jadł na śniadanie znany aktor, też nas nie interesuje. Czyli Ciebie też nie.

5. Po co masz mieć swoje zdanie…

…skoro my możemy je mieć za Ciebie. Poważnie. Nie piszemy po to aby zmusić Cię do refleksji, nie zadajemy pytań. Podajemy Ci na tacy gotowe odpowiedzi którymi możesz podzielić się ze znajomymi.

4. Pokaż że Ci zależy!

Szerując pokazujesz że masz swoje zdanie, że czymś się interesujesz. Ludzie widzą co szerujesz i już wiedzą, że ważne społecznie tematy nie są Ci obojętne.

3. Zero klikbajtów!

Nasze treści są tak dobre, że nie musimy stosować podstępu abyś chciał w nie klikać. U nas każdy link zawiera dokładnie to, co mówi tytuł. Nigdy nie klikniesz w coś, co Cię nie interesuje.

2. Wywołuj ożywione dyskusje…

…na zupełnie nieważne tematy, z ludźmi których nawet nie znasz. Szeruj, zrób popcorn i obserwuj gównoburzę w komentarzach. Albo weź w niej udział. Jak wolisz.

1. I tak już to robisz!

Codziennie przeglądasz dziesiątki artykułów i bezrefleksyjnie dzielisz się ze znajomymi treściami, które nawet nie wiesz o czym są. Za to właśnie Cię lubimy!

Jeszcze tu jesteś? Samo się nie udostępni… Szeruj!

FacebookFacebook Messenger
Komentarze