Jakich statusów związku brakuje na Facebooku? ❤️ ? ?

FacebookFacebook Messenger

Facebook stale dodaje nowe statusy związków które możecie sobie ustawić, ale nie masz wrażenia, że ciągle czegoś brakuje?

1. To tylko przyzwyczajenie

Już się nie kochacie, nawet się nie lubicie, ale żadne z Was nie ma odwagi podjąć decyzji o rozstaniu. Dlatego siedzicie razem nieszczęśliwi.

2. Mamy wspólny kredyt

To samo co bycie razem z przyzwyczajenia, ale wasz związek dodatkowo spaja kredyt na mieszkanie, na trzydzieści lat.

3. Zastanawiam się nad rozwodem

To znaczy już się zastanowiłam i podjęłam decyzję, ale wolę najpierw ogłosić to na Fejsie, żeby zobaczyć czy koleżanki popierają moją decyzję.

4. Pełniący obowiązki chłopaka

Po prostu jesteś frajerem który chodzi z nią na oficjalne imprezy, na których wypada pojawić się z osobą towarzyszącą, ale nic z tego nie ma. A już na pewno nie ma seksu. 

5. Zostaliśmy przyjaciółmi

Byliście razem, rozstaliście się bez awantur i wzajemnych pretensji. Szkoda że tylko jedna osoba w tym związku jest świadoma tego że się rozstaliście…

6. Singiel z wyboru

Oczywiście że z wyboru, tylko nie swojego. Ale przecież „singiel” brzmi lepiej niż „żadna mnie nie chce”.

7. Dziwkarz

To samo co singiel z wyboru, tylko ten jest naprawdę z wyboru. Stać go.

8. Fuckfriends

Spotykacie się dla seksu bez zobowiązań. Tak przynajmniej uważa jedna osoba w tej relacji. Druga nadal liczy na coś poważnego.

9. Swingersi

Wersja statusu „to skomplikowane” dla osób które zaakceptowały swoje potrzeby i przestały udawać że ich relacja jest oparta na czymś innym niż na seksie. 

10. Szukam sponsora

Jak ktoś Cię nazwie prostytutką, to uznasz to za obrazę i podasz mu dziesiątki powodów dla których sponsoring to nie prostytucja. Nie kochanie, zrozum wreszcie że sponsoring to jest prostytucja.

11. Szukam ojca dla moich dzieci

Zegar biologiczny tyka, a Ty desperacko szukasz stałego partnera. Z każdym kolejnym związkiem obniżasz swoje wymagania.

12. Tinder

Jeżeli jesteś kobietą to znaczy że nie chcesz się angażować w nic poważnego, ale masz swoje potrzeby i nie chcesz ich zaspokajać z nikim znajomym. Jeżeli jesteś facetem to po prostu liczysz że może w internecie wreszcie jakaś się z Tobą umówi.

Szerując nie zapomnij oznaczyć znajomych i napisać który status powinni sobie ustawić!

FacebookFacebook Messenger
Komentarze