10 najbardziej znienawidzonych zawodów

FacebookFacebook Messenger

Mając styczność z przedstawicielami pewnych zawodów wiesz że coś pójdzie nie tak. Będą niemili, nieuczciwi lub zwyczajnie irytujący, a najczęściej wszystkie trzy na raz. Zobacz naszą listę najbardziej znienawidzonych zawodów:

10. Nauczycielka

Nigdy nie przyzna że to ona nie radzi sobie ze swoją pracą, ani że to inne dzieci są agresywne i zdemoralizowane, tylko wiecznie wyszukuje problemów w twoim dziecku.

9. Budowlaniec

Nie masz z nim problemu dopóki pracuje u Ciebie. Problem pojawia się gdy pracuje u sąsiada. Akurat wtedy gdy Ty masz wolne i chcesz się wyspać, a on od samego rana używa wiertarki.

8. Kontroler biletów

Oczywiście że za przejazd komunikacją miejską się płaci, ale dlaczego kanar pojawia się zawsze wtedy gry akurat skończy Ci się miesięczny, albo nie masz drobnych żeby kupić bilet w automacie?

7. Sędzia piłkarski

Kiedy gwiżdże dla twoich to jest najlepszym sędzią na świecie. Kiedy gwiżdże dla tych drugich, okazuje się że nie ma kompetencji do prowadzenia tak ważnego meczu.

6. Policjant

Wiesz że jest potrzebny, wiesz że bez niego strach byłoby wyjść na ulicę, ale niech łapie przestępców a nie osoby które źle zaparkowały samochód lub otworzyły piwo na pikniku nad jeziorem.

5. Mechanik

Gdy zepsuje Ci się jedna drobna rzecz w samochodzie, on musi znaleźć dziesięć innych. Nawet jak je naprawi, to za tydzień i tak wrócisz z kolejną awarią. On nie wie ile to będzie kosztowało, zobaczy jak rozkręci, ale wtedy i tak już płacisz za rozkręcenie i skręcenie, więc lepiej zrobić. Wyjdzie taniej…

4. Dentysta

Doskonale wiesz że musisz tam iść, wiesz też że to tylko twój strach i nie ma czegoś takiego jak dentysta znęcający się nad pacjentem. Boli bo musi boleć, nikt nie robi tego celowo. Ale trochę to dziwne że im bardziej jesteś upierdliwy i niemiły, tym bardziej boli…

3. Taksówkarz

Mieszkasz w tym mieście od dwudziestu lat, ale jadąc z nim odkrywasz zupełnie nowe ulice, o których istnieniu nie miałeś nawet pojęcia. Wszystkie mają jedną wspólną cechę – leżą daleko od najkrótszej trasy którą powinniście jechać.

2. Urzędnik

Jeżeli chcesz cokolwiek załatwić, on zrobi wszystko żeby Ci to uniemożliwić. Masz dokument, ale nie masz pieczątki. Jak już masz pieczątkę, to nie masz zgody. Jak masz pieczątkę i zgodę, to nie masz aneksu do formularza. I tak w nieskończoność. Jeżeli okażesz swoje poirytowanie, to będzie trwało naprawdę w nieskończoność…

1. Telemarketer

Zawsze dzwoni wtedy kiedy nie możesz rozmawiać, z ofertą której nie chcesz. Odrywa Cię od tego co robisz, tylko po to żeby zaproponować nową kartę kredytową lub nowy pakiet kablówki, której i tak nie oglądasz. Bezapelacyjny numer jeden na liście najbardziej irytujących zawodów.

Ktoś z twoich znajomych miał przygodę z przedstawicielem któregoś z tych zawodów? Wyślij mu naszą listę. Ktoś znajomy jest przedstawicielem jednego z tych zawodów? Tym bardziej mu wyślij!

FacebookFacebook Messenger
Komentarze