10 typów kobiet z jakimi umawia się facet w którym jesteś zakochana, i co on w nich widzi?

FacebookFacebook Messenger

Na każdej imprezie, urodzinach, czy wspólnym wyjściu ze znajomymi jest to samo. Ty robisz wszystko, żeby on Cię wreszcie zauważył, ale jego interesują wszystkie inne, tylko nie Ty. On przyprowadza swoją kolejną dziewczynę, a Ty zastanawiasz się co on w niej widzi.

10. Jednonocka

Co tydzień inna. On nie musi w niej widzieć niczego szczególnego, i tak zaraz wymieni na inną. Jemu najbardziej pasuje to że ona nie chce się z nim wiązać, ale chce mu wskoczyć do łóżka.

9. Imprezówa

Wariatka która swoim stylem życia, pochłanianiem nieprawdopodobnych ilości używek i podejściem do seksu potrafi zawstydzić niejednego faceta. Łącza ich tylko wspólne imprezy i jemu to pasuje.

8. Zołza

Ona wydaje mu polecenia i strzela fochy o wszystko, a on grzecznie przeprasza. Od kiedy ją poznał odkrył w sobie ogromne pokłady pantoflarstwa. Przyznamy szczerze że nie wiemy co on w niej widzi, prawdopodobnie jest zaślepiony uczuciem i nie zdaje sobie sprawy w jakiej znalazł się sytuacji…

7. MILF

Mamuśka którą każdy chce zaliczyć, ale zalicza on. To wystarcza jako odpowiedź na pytanie „co on w niej widzi?”

6. Młodsza

Nie ważne czym się zajmuje, ani co sobą reprezentuje. Często nawet nie ważne jak wygląda. Ważne że jest od niego wyraźnie młodsza. Z młodszą nie wygrasz.

5. Jego najsłodsze kochanie

Prawdopodobnie to jej pierwszy związek. Jest słodka i niepewna siebie. Dla swojego misiaczka zrobi wszystko. Jej prawdziwe bezwzględne oblicze poznasz, gdy tylko wyczuje że jesteś zainteresowana jej chłopakiem. Jemu imponuje to że jest w nim bezgranicznie zakochana i świata poza nim nie widzi.

4. Twoja najlepsza przyjaciółka

Prawdopodobnie to Ty ich ze sobą poznałaś. Kiedy Ty byłaś spięta i robiłaś z siebie idiotkę starając się mu przypodobać, ona była wyluzowana i złapała z nim dobry kontakt. W sumie to nie masz za co jej winić, sama jesteś sobie winna.

3. Przyszła pani domu

Znają się od dwóch miesięcy, ale ona zachowuje się jakby byli małżeństwem. Na imprezę wpadli tylko na chwilę, przecież ona już ustaliła plany na cały weekend. Podobnie jak na całe życie. On nawet się nie napije z kumplami, bo przecież jutro jadą na obiad do jej rodziców. On nie ma nic przeciwko, a nawet mu się to podoba. Uważa że w końcu się ustatkował.

2. Kumpela

Przychodzi na imprezę jako jego dziewczyna, ale bawią się jak dwa single. W sumie jest całkiem spoko, ale nie będziecie miały okazji dłużej zagadać, ponieważ ona od ploteczek w damskiej toalecie woli napić się z jego kumplami. Dla niego taka dziewczyna to jak wygrana na loterii.

1. Pustak

Im ładniejsza tym głupsza, ale jemu to nie przeszkadza. Zazwyczaj siedzi cicho i ładnie wygląda obok swojego chłopaka. Jest w stanie rozmawiać tylko o seksie i wizycie u kosmetyczki. Moda ją przerasta. On widzi w niej dziewczynę której zazdrości mu każdy kumpel.

Zanim się rozpłaczesz, bo właśnie znalazłaś tutaj typ tej suki która jest z facetem w którym się podkochujesz, nie zapomnij najpierw wysłać tego koleżankom. Albo dyskretnie wrzucić im na Fajsbunia…

FacebookFacebook Messenger
Komentarze