Co kolor ubrania mówi o twoich relacjach z ludźmi? ? ?

FacebookFacebook Messenger

To jak się ubierasz naprawdę dużo mówi o tym jaka jesteś. Odnajdź swój ulubiony kolor na naszej liście i zobacz jak wyglądają twoje relacje z innymi ludźmi.

Biały

Zawsze opierasz się na logice i dokładnie analizujesz każdy problem. Pomaga Ci w tym świetna organizacja i umiejętność opanowania emocji. Niestety często jesteś postrzegana jako nieustępliwa i drobiazgowa, ponieważ przedkładasz fakty i dowody nad emocje i dobre relacje międzyludzkie.

Szary

Starasz się niczym nie wyróżniać. Jesteś ugodowa i z założenia nie wtrącasz się w sprawy innych ludzi. Święty spokój cenisz sobie do tego stopnia, że niejednokrotnie wolisz odpuścić niż walczyć o swoje. W oczach innych często wychodzisz przez to na pozbawioną własnego zdania.

Czarny

Lubisz być postrzegana jako osoba poważna i stanowcza. Zawsze przekonujesz innych do swoich racji. Dzięki temu bez problemu realizujesz założone cele, ale jednocześnie odpychasz od siebie ludzi, którzy mają dość twojego rządzenia się.

Zielony

Potrafisz wczuć się w sytuację drugiej osoby. Podchodzisz ze zrozumieniem do ludzi i ich problemów. Widząc kogoś w potrzebie sama zapytasz czy ktoś nie potrzebuje pomocy. W zamian, zamiast usłyszeć „dziękuję”, często słyszysz że jesteś wścibska.

Żółty

Wszelkim przeciwnościom losu stawiasz czoła z uśmiechem na twarzy i tego samego oczekujesz od innych. Twój optymizm może być jednak irytujący, zwłaszcza gdy w poważnych sprawach uparcie nie chcesz zauważyć że połowa szklanki jest pusta…

Pomarańczowy

Umiesz się ustawić w życiu. Jesteś oportunistką. Niezależnie od tego gdzie leży prawda, zawsze weźmiesz tą stronę, która zapewni Ci większe korzyści. Jesteś przy tym bardzo kreatywna. Na tyle, aby inni postrzegali Cię jako manipulatorkę. 

Brązowy

Trudno sobie wyobrazić bardziej słowną i godną zaufania przyjaciółkę. Zrobisz wszystko aby nie zawieść drugiej osoby, nawet jeżeli wymaga to rezygnacji z własnych przyjemności. Wszyscy wiedzą że nigdy nie wycofasz się z tego co obiecałaś, i niestety często to wykorzystują. 

Niebieski

Zamiast niepotrzebnie zaogniać konflikty, wolisz wysłuchać wszystkich stron i zaproponować kompromisowe rozwiązanie. Problem w tym, że od innych oczekujesz tego samego podejścia. Pora zrozumieć że każdy chce mieć rację, i nikt nie doceni twojego obiektywnego podejścia.

Fioletowy

Chcesz mieć rację i za wszelką cenę dążysz do tego, żeby było po twojemu. Jesteś perfekcjonistką, która przywiązuje duża wagę do szczegółów. Zbyt dużą. Ludzie w twoim otoczeni mogą się czuć zdominowani, zwłaszcza że często dajesz się ponieść emocjom.

Czerwony

Reagujesz spontanicznie, zazwyczaj pod wpływem emocji. Zawsze otwarcie wyrażasz swoje zdanie, niestety najczęściej robisz to zanim poznasz motywy działania innych ludzi. Ile osób zerwało już z Tobą kontakt przez takie zachowanie?

Różowy

Roztaczasz wokół siebie aurę niewinności, a nawet naiwności. Wiele osób odbiera Cię przez to jako infantylną i niepoważną. Ale przecież o to chodziło i Ty umiejętnie wykorzystujesz ten wizerunek.

Złoty

Lubisz błyszczeć i jesteś przekonana, że im bardziej coś się błyszczy, tym jest bardziej luksusowe i eleganckie. Dlatego błyszczysz zawsze i wszędzie. Zrozum wreszcie, że wyglądając tandetnie, nigdy nie będziesz traktowana poważnie.

Koniecznie szeruj nasza listę i oznacz koleżanki w komentarzach. Nie zapomnij zaznaczyć „opublikuj też na Facebooku”.

FacebookFacebook Messenger
Komentarze