Najbardziej problematyczne osoby, które spotkasz w każdej grupie

FacebookFacebook Messenger

Niezależnie od tego czy jesteś na wakacjach ze znajomymi, siedzisz w pracy czy na rodzinnym obiedzie, w każdej grupie spotkasz pewne osoby które skutecznie uprzykrzają życie wszystkim innym.

1. Sęp

Wiecznie jest bez kasy, albo przynajmniej tak twierdzi. To nie tak że nie ma, bo nieraz jest to najlepiej zarabiająca osoba z Was wszystkich, tylko taki ma sposób na życie. Po ma co za coś płacić, skoro ktoś może zapłacić za niego?

2. Plotkara

Obrabia dupę zawsze i każdemu. Bądź pewna że jak tylko opuścisz pomieszczenie, to wszyscy się dowiedzą o Tobie kilku rzeczy które wolałabyś zachować dla siebie. Brak plotek na temat jakieś osoby nie stanowi dla niej problemu – na pewno coś wymyśli.

3. Awanturnik

Wcale nie musi być mięśniakiem. Bardzo często to najmniejszy facet z Was wszystkim. Ale za to najbardziej skłonny do awantur z byle powodu i zawsze pierwszy do bitki. Za każdym razem po takiej akcji zastanawiacie się dlaczego w ogóle go tolerujecie…

4. Jej wysokość

Próżna, arogancka i pyskata. Zazwyczaj otoczona mniej pewnymi siebie koleżankami, ale może też występować solo. Każdego zdominuje, nikt jej nie podskoczy. Potrafi porozstawiać po kątach nawet samców alfa.

5. Aktywistka

Na siłę alternatywna. Nigdy nie może niczego zrobić normalnie, zawsze musi przy okazji ratować świat. To nic złego dopóki nie zmusza do tego innych. Ale kiedy nie możecie po prostu zjeść obiadu bo w tym lokalu podają plastikowe kubki, a w tamtym warzywa pochodzą z nieekologicznej plantacji, to naprawdę zaczyna się to robić uciążliwe.

6. Organizator

Wszystko musi mieć zaplanowane, przy tym musi sterroryzować wszystkich aby również mieli wszystko zaplanowane. Ten człowiek nie umie niczego zrobić na spontanie, nigdy nie jest wyluzowany. Nawet codzienną drogę do pracy traktuje jak wyprawę wojskową na Marsa. Przecież skrobaczka do szyb i kurtka w lecie są niezbędne na wypadek nagłego załamania pogody.

7. Fatalista

Wszystkiego się boi, wszędzie znajdzie coś, co może potencjalnie pójść nie tak. Nie musi ale może, dlatego należy wszystko rozważyć i przygotować się na najgorsze. A najlepiej to nic nie robić, wtedy nic nie pójdzie źle. Jakakolwiek próba wytłumaczenia mu żeby odpuścił, jedynie doprowadzi do awantury. Przecież Ty jesteś nieodpowiedzialny i ktoś musi za Ciebie myśleć dla twojego dobra.

8. Niezdecydowana

Ona nigdy nie wie czego chce. Obejrzałaby film, ale żaden jej nie pasuje, zjadłaby coś, ale nie wie na co ma ochotę. Generalnie porobiłaby coś, tylko nie wie co. W efekcie chodzicie po mieście bez celu, bo żaden lokal nie jest tym do którego ona chce iść, ani żaden sklep nie ma tego co ona chce kupić.

9. Sabotażysta

Zawsze znajdzie się ta jedna osoba której nie pasuje to co postanowili wszyscy inni. To zrozumiałe że nie musicie się zgadzać we wszystkim, ale żeby zrobić coś razem trzeba się na coś zdecydować. Ten któremu nie pasuje spóźni się i w efekcie Was już nie wpuszczą, albo zaoferuje się że on kupi bilety a potem poinformuje Was że już nie było miejsc. Pech! On oczywiście nie robi tego celowo, ale zawsze tak jakoś wychodzi  że w efekcie jest tak jak on chce.

10. Pantofel

Zawsze się taki trafi, najczęściej na wczesnym etapie związku. Zadawanie mu jakichkolwiek pytań nie ma sensu. Decyzję i tak podejmie za niego jego dziewczyna i poinformuje go, że jest to jego niezależna decyzja.

11. Wiesz jaki on jest…

Osoba do której ciężko się o coś przyczepić, ale ma jakąś wadę, przez którą skutecznie uprzykrza życie wszystkim dookoła. Może to być jakiś nawyk, czuły punkt lub pogląd którego nigdy nie odpuści. Pewnych rzeczy lepiej przy nim nie robić, pewnych tematów lepiej nie poruszać. Przecież wiesz jaki on jest…

Podeślij to swoim znajomym, ciekawe czy odgadną kogo z waszej ekipy masz na myśli. Możesz też iść na całość, udostępnić to publicznie i oznaczyć osoby 🙂

FacebookFacebook Messenger
Komentarze