Uwaga! Te sposoby na zarabianie w internecie nie działają ?

FacebookFacebook Messenger

Potrzebujesz pieniędzy i myślisz że dorobisz sobie na szybko bez wychodzenia z domu? Nic z tych rzeczy. Tak zwane zarabianie w internecie to licytacja kto zarobi za mniej lub pułapki na naiwnych. W najlepszym razie stracisz tylko trochę czasu, w najgorszym – podasz oszustowi wszystkie swoje dane i zapłacisz za to żeby poznać magiczny sposób na ogromne zyski bez wychodzenia z domu.

10. Patostreaming

Przykłady wielu patostreamerów pokazują że można na tym zarobić, i to całkiem nieźle. Pytanie czy na pewno chcesz mieć potem taki wizerunek oraz świadomość nigdy w życiu się go już nie pozbędziesz?

9. Platformy tradingowe

To nic innego jak granie na giełdzie, tyle że przez internet. Jeżeli się na tym znasz, to śmiało, inwestuj. Jeżeli jednak się nie znasz i chcesz spróbować bo skusiła Cię reklama, to sobie odpuść. Są przyjemniejsze sposoby na pozbycie się pieniędzy.

8. Opcje binarne

Coś jak granie na giełdzie, tylko grasz przewidywaniem wzrostu lub spadku cen. Tak naprawdę bardziej przypomina to zakłady bukmacherskie niż prawdziwe inwestowanie. Ryzyko jest tak duże, że w wielu krajach opcje binarne zostały uznane za hazard, lub nawet zdelegalizowane.

7. Kryptowaluty

Ile razy słyszałeś teksty w stylu „gdybyś wtedy kupił Bitcoinów za 1000 zł, to dzisiaj miałbyś 100 000 zł”? Problem w tym że jakbyś to zrobił kilka dni później, to byłoby na odwrót. Wielu inwestorów kupiło Bitcoinów za 100 000 zł i dzisiaj mają 1000 zł, albo nie mają nic.

6. MLM

Multi-level marketing, czyli po ludzku piramida. Sprzedajesz produkty lub usługi, wciągasz kolejne osoby, tworzysz swoją sieć sprzedawców i otrzymujesz prowizje od każdej dokonanej przez nich sprzedaży. W teorii brzmi dobrze, w praktyce zarabiają Ci u samej góry piramidy, a reszta ma najwyżej kieszonkowe.

5. Wypełnianie ankiet

Jeden z najbardziej popularnych sposobów na dorobienie w sieci. Dorobienie, bo zarobić się na tym nie da. Nie licz na więcej niż stówkę miesięcznie.

4. Zakłady bukmacherskie

Kolejny genialny pomysł na szybki zarobek, wystarczy tylko przewidzieć kto wygra mecz. Proste, prawda? No nie bardzo. Gdyby dało się tak łatwo przewidzieć kto wygra, to nikt by nie pracował, tylko każdy by obstawiał zakłady sportowe.

3. Strony z magicznymi sposobami na zarobek

Czyli te wszystkie reklamy ze zdjęciem pięknej dziewczyny w Ferrari i podpisem „20-latka z Warszawy zarabia 5000 zł dziennie nie wychodząc z domu”. Chcąc poznać ten sposób zawsze musisz najpierw podać swoje dane i zapłacić za dostęp. W tym momencie powinna Ci się zaświecić czerwona lampka ostrzegawcza.

2. Udostępnianie pirackich materiałów

Konkretnie uploadowanie ich na serwer firmy która potem pobiera pieniądze za dostęp do nich, a Ty dostajesz w zamian kilka dolarów. Ciężko w to uwierzyć, ale w XXI wieku nadal istnieją osoby które rozpowszechnianie piratów uważają za niewykrywalne i etycznie akceptowalne. Nie wiemy co gorsze.

1. Nigeryjski książę (może być też z innego kraju)

Najbardziej rozpowszechniony przekręt w internecie. Dostajesz maila w którym afrykański książę oferuje Ci miliony dolarów w zamian za pomoc w przeprowadzeniu jakiegoś przekrętu. Pomoc czyli sfinansowanie. Zastanawiasz się teraz jakim kretynem trzeba być żeby się na to nabrać? Ta metoda działa od początku istnienia internetu i ludzie nadal się nabierają…

Mamy nadzieję że zdążyliście to przeczytać zanim zajęliście się jednym z tych cudownych sposobów na zarobek. Teraz udostępnijcie naszą listę aby uratować znajomych przed bankructwem, lub przynajmniej przed bezsensownym klikaniem w nadziei na wielkie pieniądze z internetu.

FacebookFacebook Messenger
Komentarze