10 najgorszych tatuaży jakie można sobie zrobić

FacebookFacebook Messenger

Ile razy widzisz na kimś jeden z tych tatuaży, to zastanawiasz się jak można było sobie zrobić sobie taką krzywdę. My też nie wiemy i nawet nie próbujemy odpowiedzieć na pytanie dlaczego ludzie robią sobie takie ohydztwo świadomie i dobrowolnie. Wiemy za to jakie tatuaże są najgorsze. Braliśmy pod uwagę tematykę wzoru, umiejscowienie oraz jakość wykonania.

10. Niskiej jakości tatuaż

Nie myl ze style ignorant tattoo, który wygląda jakby niechlujnie narysowany odręcznie, i taki ma być. Mówimy o spieprzonym wzorze, bo przyoszczędziłeś pieniądze. Potem nosisz koślawo wykonaną dziarę, wzór się rozpływa albo traci kolor. Jeżeli chcesz sobie zrobić coś na całe życie, to nie rób tego jak najtaniej, tylko najwyżej poczekaj chwilę i zbierz pieniądze.

9. Wszelkie motywy seksualne

Jeżeli chcesz sobie zrobić dziarę informującą o tym jaką jesteś suką, lub jaki z ciebie jebaka, to mamy dobra radę: skończ gimnazjum i poczekaj aż Ci przejdzie. Wielu ludzi nie poczekało i teraz żałują.

8. Drut kolczasty

Nie wiemy co w tym wzorze jest takiego fajnego, ale nieustannie pojawia się na ciałach wielu osób. Chyba takich które chcą pokazać jakimi są gangsterami. Tak, drut kolczasty wygląda super obok czaszki i pistoletu, na ciele kogoś kto ma na twarzy wypisane „mięczak”…

6. Tatuaż na twarzy

Nie wiemy co chcą pokazać ludzie robiący sobie dziarę na twarzy. To wygląda dziwacznie, i to nie w ten fajny dziwny sposób, tylko w ten „patrzcie jestem idiotą”. O ile nie jest to dobrze przemyślana decyzja oraz o ile nie jesteś gwiazdą rocka, to po prostu nie rób sobie dziary na twarzy. Chociaż nie, wtedy też sobie nie rób.

5. Sentencje w obcym języku

Głębokie sentencje w jakimś egzotycznym języku to wzór szczególnie ulubiony przez osoby które nie mają żadnego związku z kulturą ani filozofią kraju w którego języku jest ich wzór.

3. Chińskie literki

W zamyśle posiadacza taki wzór podkreśla duchowość, dodając nieco tajemnicy, w końcu nikt nie wie że twój wzór oznacza miłość, przyjaźń albo poświecenie. Niestety ten popularny wzór jest często wykonywany przez tatuażystów również nie mających pojęcia co on oznacza, dlatego wiele osób nieświadomie nosi na sobie napis typu „kuciak z ryziem na otro”.

4. Tramp stamp

Czyli tatuaż u kobiety na dole pleców, zaraz nad tyłkiem. Może to być tribal, jakiś napis, lub cokolwiek innego. Do tramp stampów przylgnęła opinia kiczowatych tatuaży które dają facetom jasny przekaz – „no chodź, jestem łatwa”.

3. Tribal

Klasyka tatuażowego kiczu. Tatuaż udający plemienny, ale pozbawiony znaczenia, tworzony na zasadzie narysowania jakichś wzorków wyglądających tak jak tatuaż plemienny. Coś jak noszenie dresu z czterema paskami.

2. Jakikolwiek modny wzór

Jeżeli jakiś wzór tatuażu jest obecnie modny, to zrób sobie cokolwiek innego. Obecnie masa ludzi zrobiła sobie różne hipsterskie wzory, poroże jelenia, strzały, trójkąty i symbole nieskończoności. Za dziesięć lat inni ludzie będą ich pokazywać palcami i śmiać się „patrz, kolejna która sobie zrobiła nieskończoność z indiańską strzałą”. Te wzory będą takim samym symbolem kiczu jak teraz tribale czy chińskie literki.

1. Imię ukochanej

Wielu tatuażystów odmawia wykonywania dziar z imionami, i mają rację. To że teraz Ci się wydaje że to już na zawsze, nie znaczy że za miesiąc będzie Ci się wydawać tak samo. A tego nie da się tak łatwo pozbyć…

Znasz kogoś kto zrobił sobie jakiś z opisanych tatuaży? Wrzuć mu na tablicę nasza listę! Pośmiejemy się razem 😀

FacebookFacebook Messenger
Komentarze