10 filmów na których płakał nawet największy twardziel ? ?

FacebookFacebook Messenger

Byłeś kiedyś świadkiem jak największy twardziel już nawet nie kryje się z tym że płacze, tylko ostentacyjnie ryczy przed ekranem? Ty się z niego nie śmiejesz, bo sam właśnie kończysz drugą paczkę chusteczek.

10. Wszystkie Psy Idą do Nieba

Klasyczny Disney z morałem. Tylko że tym razem nie dostajemy klasycznego happy endu, bo główny bohater teoretycznie nie przeżywa. No ale zmienia swoje życie i na końcu idzie do nieba.

9. Titanic

Pamiętasz moment gdy Leoś umiera z hipotermii, ponieważ odstąpił jedyne miejsce w szalupie ratunkowej dziewczynie którą poznał cztery dni wcześniej? To jest ten moment gdy każdy facet zdał sobie sprawę że sam niejednokrotnie był gotowy do takich poświęceń dla kobiety której nawet nie znał. Teraz płacze, bo cieszy się że uszedł z życiem.

8. Bambi

Mimo że śmierć mamy małego jelonka nie została wprost pokazana na ekranie, to twórcy nie mieli skrupułów, i złamali nam serca już na samym początku filmu. Jak można było odstrzelić Bambiemu mamę?

7. Pasażerowie

Słaby film, taki Titanic w kosmosie. Gość zostaje uwięziony na statku kosmicznym i skazany na samotność i śmierć. Mniejsza z fabułą, chodzi o ten moment kiedy orientujemy się że Jennifer Lawrence została z nim, mimo że zachował się jak stalker i skończony egoista. Chcielibyśmy aby w prawdziwym życiu nasze kretyńskie zachowania względem kobiet kończyły się tak jak na tym filmie.

6. Interstellar

Strasznie zagmatwany film, ale jeżeli ktoś wytrzymał do końca, to widział scenę gdy córka gościa który poleciał w kosmos gdy ona była mała dziewczynką, jest teraz umierającą babcią i resztkami sił chce dożyć do momentu aby spotkać się ze swoim ojcem po jego powrocie z kosmosu. Każdy kto dotrwał do tej sceny z pewnością na niej płakał.

5. Armageddon

Bruce Willis znowu ratuje świat. Tylko tym razem musi powiedzieć swojej córce że do niej nie wróci, bo musi dosłownie uratować świat. Bądźmy szczerzy, ckliwa scena jakich wiele, ale płakaliśmy bo szkoda nam było Brucea.

4. BoJack Horseman

Wiele z tego co oglądamy zmusza nas do myślenia, ale rzadko sprawia że odczuwamy prawdziwe emocje. BoJack sprawia że czujemy za każdym razem gdy serialowy koń po raz kolejny niszczy sobie życie na własne życzenie. I nie, nie płakałeś kiedy zmarła Sarah Lynn. Płakałeś kiedy BoJack oglądał dzikie mustangi biegnące przez prerię.

3. Sons of Anarchy

Jax Teller przez siedem sezonów serialu bezskutecznie próbował być jednocześnie szefem gangu motocyklowego i dobrym człowiekiem. Wszystkie jego decyzje doprowadzały do śmierci tych których kochał. Na końcu podejmuje jedyną decyzję która uchroni jego synów przed takim samym życiem – wjeżdża pod rozpędzonego tira, aby już nigdy nikogo nie skrzywdzić.

2. Gran Torino

Główny bohater który przez całe życie był bucem, jeden raz w życiu postępuje słusznie i poświęca się dla ludzi, którymi jeszcze na początku filmu gardził. Niby sztampa, ale całość ma taki klimat, że każdy się rozkleja.

1. Król Lew

Naprawdę myśleliście że na szczycie listy może się znaleźć jakiś inny film? My nadal nie wiemy jacy zwyrodnialcy pracowali wtedy w Disneyu, że pozwolili wypuścić film który zrobił mielonego z serc młodych widzów oglądających malutkiego Simbę bezskutecznie próbującego dobudzić swojego tatę…

Nawet nie pytamy czy Ty też płakałeś na tych filmach, bo wiemy że tak. Chyba że jesteś bez serca. Nie pytamy też czy masz znajomych którzy płakali na tych filmach, bo też wiemy że masz. Mówimy Ci abyś przestał się mazać i wysłał im naszą listę!

FacebookFacebook Messenger
Komentarze