Co mówi o człowieku godzina o której pojawia się na imprezie?

FacebookFacebook Messenger

Umawiasz się ze znajomymi. Wiecie gdzie idziecie, wiecie po co idziecie, wiecie kiedy się widzicie… a przynajmniej tak Wam się wydaje. „Widzimy się wieczorem” dla każdego z Was oznacza co innego. Tak innego, że możecie się nawet w ogóle nie spotkać. W czasie gdy czekasz wieczorem na swoich znajomych przeczytaj o czym świadczy godzina o której przychodzą na imprezę:

18:00

Osoba bez zobowiązań, bez rodziny i bez pasji. Nikt na niego nie czeka, nie ma nic do zrobienia, nawet psa nie musi nakarmić. Nie ma po co wracać do domu, więc może iść na miasto od razu po wyjściu z pracy.

19:00

Typowa parka. Jutro muszą wcześnie wstać, bo od rana mają wizytę u rodziców, wycieczkę z dzieciakami lub inne tego typu zajęcia. Przyjście na imprezę traktują jako towarzyski obowiązek. Posiedzą dwie godziny, pójdą sobie i przestaną Was zadręczać opowieściami o swoich planach na jutro.

20:00

Jest gospodarzem, a domówka odbywa się u niego. Współczujemy. Jeżeli przychodzi na imprezę do kogoś tak wcześnie, to znaczy że prowadzi nudne życie i nie ma nic innego do roboty. Niestety na imprezie też nie będzie zbyt rozrywkowo, bo pojawiając się tej porze będzie na niej sam.

21:00

Normalny, przeciętny człowiek. Zaproszony na wieczór przyjdzie między 20:30 a 21:30. Nie wymiguje się od przyniesienia alkoholu ani pomocy gospodarzowi. Nawet jak posiedzi trochę dłużej niż inni, to jutro wstanie rano bez kaca giganta i dziwnych połączeń do swojej byłej. Uwaga – nudziarz.  

22:00

Przychodzi się wyluzować po całym tygodniu. Ma jasny podział życia na pięć dni pracy i dwa dni weekendu. Może zostać do rana, bo jutro i tak nie ma nic ważnego do roboty. Taka osoba z reguły wychodzi z imprezy ostatnia, ale za to nigdy, przenigdy, nie wychodzi na miasto w tygodniu.

23:00

Gwiazda każdej imprezy. Wie że przychodząc jako ostatni będzie w centrum uwagi. Wy naiwnie wydzwaniacie do niego gdzie jest, czy coś się stało. On tylko na to czeka. Wie że jak się wreszcie pojawi, to otrzyma brawa, że wreszcie się pojawił.

24:00

Myśli strategicznie albo ma słabą głowę. Podchodzi później, kiedy wszyscy już są wstawieni. Dzięki temu może posiedzieć dłużej. Dzięki późnemu przyjściu do końca imprezy będzie mógł pić równo z innymi, ale wcale nie będzie mniej pijany od nich.   

1:00

Przychodzi po północy dlatego że wcześniej był na innej imprezie. Tam się szybko skończyło, więc przyszedł do Was jeszcze się dopić. Mógłby być zupełnie gdzie indziej. Nie ważne na jakiej jest imprezie, nie ważne z kim. Ważne że macie alkohol.

Szeruj do znajomych którzy denerwują wszystkich tym, że wiecznie przychodzą na imprezę za wcześnie lub za późno.

FacebookFacebook Messenger
Komentarze