Płaska Ziemia jest już passé

FacebookFacebook Messenger

Chciałeś być modny i zostałeś płaskoziemcą? Niestety za późno. Płaska ziemia nie jest już trendy. Ale nie przejmuj się, zawsze możesz zapoczątkować nowy trend. Wybierz sobie jedną z naszych teorii na temat kształtu Ziemi, wymyśl jakieś argumenty i wmawiaj je wszystkim jako fakty naukowe.

8. Kwadratowa

Oto jak połączyć starą, dobrą, płaską Ziemię z jakąś innowacyjną teorią. Nie odrzucasz całkowicie płaskości Ziemi, tylko zadajesz pytanie dlaczego płaska Ziemia miałaby mieć kształt okręgu.

7. Trójkątna

Wariacja na temat kwadratowej Ziemi. Trójkąt to figura idealna, więc krytykom zawsze możesz wytknąć złe zamiary moralne oraz chęć obalania rzeczy niepodważalnych. 

6. Pizza

Kolejny ciekawy wariant płaskiej Ziemi. Kto powiedział że planeta musi być w jednym kawałku? Najrozsądniej będzie pokroić tak żeby każdy kontynent miał swój kawałek. 

5. Sześcian

Idziemy w trzeci wymiar. Ta teoria spodoba się konserwatystą. Nie mówisz że Ziemia jest płaska, ale też nie mówisz że musi być kulą. Ta teoria to idealny kompromis.  

4. Stożek

Trójkątna Ziemia w wersji akceptowalnej dla osób przywiązanych do teorii o okręgu. Brzmi jak teoria idealna.

3. Piramida

Piramidy są tajemnicze, a niektórzy mówią nawet o ich związkach z obcymi cywilizacjami oraz innymi tajemniczymi zjawiskami. Czy można sobie więc wyobrazić lepszy kształt dla naszej planety?

2. Torus

Taka kula tylko lepsza. Jak pączek z dziurką. Zadowoli wszystkich zwolenników okrągłej Ziemi, którzy jednak oczekiwaliby jakiegoś „wow”.

1. Okrągła

Wiemy że jest to teoria nieprawdopodobna i obecnie prawie nieuznawana, ale może komuś uda Ci się do niej przekonać…

Szeruj to wśród znajomych, na pewno ktoś podłapie temat i zacznie brylować w towarzystwie z nową teorią naukową.

FacebookFacebook Messenger
Komentarze